Toptan Eti̇ket Satışı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Toptan Etiket Satışı
Toptan Etiket Satışı

Toptan ve Perakande Etiket Satışı

Endüstriyel alandaki en büyük başarı hikayelerinin ardında güçlü dağıtım ağı vardır. Bizler, henüz Türkiye’deki ulaşım ve altyapı sorunlarının tam olarak giderilmediği dönemlerde bile ülkemizin her yerine aynı kaliteyi ulaştırmayı amaçladık. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz değeri ülkemizle paylaşmamızda önemli rol oynadı.

Zamanla güçlenen altyapımız, Ulusal kanallardaki değişim ve gelişimi izleyerek, sürekli yenilediğimiz ve geliştirdiğimiz dağıtım ağımızla bugün Türkiye’nin en uzak köşesine dahi ulaşabiliyoruz. Bu durum toptan ve perakende sektöründe hem bizim için hem de paydaşlarımız için büyük bir avantaj oluşturuyor. Ulusal alanda her zaman öncü olduğumuz dağıtım sistemimizi şimdi uluslararası alanda da geliştirmek için çalışmalarımız sürüyor.

2010 yılından bu güne Türkiye’nin bilinen köklü markalarını en uygun fiyatlarla tüketicisine ulaştırıyor. Çakır Kağıt ve Etiket, müşterilerine en uygun fiyata en yüksek kalite'de ve güvenilir ürünleri ulaştırabilecek bir firmadır.. çekiyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın